Vítejte

Sídlo centra

 

Jsme zařízením komunitního typu, ve kterém umožňujeme návštěvníkům věnovat se zájmovým, relaxačním a dalším činnostem. Aktivity jsou určeny jak dětem, tak i dospělým, malým, mladým i těm dříve narozeným, dámám i pánům.

Nabízíme různé kurzy, kroužky, přednášky, besedy či cvičení, ale rovněž program Relax a zdraví, který v současné době zahrnuje především služby manikúry, pedikúry či reflexní terapie. Využít je můžete po předchozí objednávce ve dnech, které jsou uvedeny u příslušných procedur http://ad-vita.cz/relax-a-zdravi

Mimo to zajišťujeme hlídání dětí v našem hracím koutku (i jako součást nabídky při využití služeb programu Relax a zdraví) a také umožňujeme využít naše prostory pro uspořádání individuálních akcí, seminářů, schůzí apod.

Jako další doplňkovou činnost provozujeme bazárek s dětským oblečením, hračkami a dalšími potřebami.

Pro návštěvníky jsme se otevřeli na přelomu roku 2014/2015 a od té doby jsme již připravili celou řadu akcí a aktivit. Uspořádali jsme např. prodejní výstavu fotografií "Na šňůře", letní dny otevřených dveří, oslavu Halloweenu, vánoční besídku, speciální kurz na vytvoření dárku z korálků či velikonoční kurzy zdobení kraslic pro děti i dospělé.

Naše centrum svojí polohou nedaleko stanice metra Vysočanská (asi 6 minut chůze), přesto v klidném prostředí obklopeném zelení s přilehlým parkem, hřištěm, dětskými hřišti a pískovišti umožňuje i sportovní vyžití a příjemné procházky.

Prostory centra jsou bezbariérové a nabízejí našim návštěvníkům služby v domáckém prostředí s rodinnou atmosférou.